Menu

На сайті часто запитують:

купить кофе сумы, купить кофе в зернах сумы, купить растворимый кофе сумы, купить кофе в Украине сумы, купить кофе оптом сумы, кофе купить интернет сумы, магазин кофе купить сумы, купить недорогой кофе сумы, купить кофе недорого сумы, кофе купить интернет магазин сумы, кофе молотый купить сумы, купить кофе дешево сумы, дешевое кофе купить сумы, купить кофе кг сумы, где купить кофе сумы, кофе в зернах сумы, кофе цена сумы, кофе оптом сумы, кофе в капсулах сумы, чай кофе сумы, заказать кофе сумы, магазин кофе сумы, молотый кофе сумы, купить кофе в зернах сумы, растворимый кофе сумы, продажа кофе сумы, кофе без кофеина сумы, кава суми, кава в зернах суми, кава фото суми, купимо каву суми, купити каву суми, какао сумы, чай сумы, купить чай сумы, био чай сумы, біо чай суми, арабіка суми, арабика сумы, біо кава сумы, био кофе сумы, кофе арабика сумы, берчи, берчи кофе, берчі кава, кава берчі, самый лучший кофе сумы, берчи кофе сумы, кофе bertschi сумы, берчі кава суми, кава bertschi суми, bertschi суми, bertschi

Як заварювати каву в турці

Натуральна кава - напій чи не всіх часів і народів. Його п'ють разом зі сніданком або вечерею, під час обідньої перерви і на важливої ділової зустрічі. Настільки полюбився напій - це ще особлива культура, яку потрібно поважати.

Купити каву у Сумах

Готувати каву найкраще в турці, яка за багатьма показниками перевершує навіть найкращі кавомашини, адже саме в такому посуді напій залишається надзвичайно ароматним, не втрачає будь-яких своїх властивостей і смаку. До того ж, використання турки - це данина традиціям і класичними рецептами. Ось тільки, серед безлічі порад і рекомендацій, потрібно вибрати найбільш підходящі для себе - так напій зможе повністю розкритися, подарувати справжнє задоволення. Як же зварювати каву в турці правильно?

Заварити каву в турці - це досить простий процес, який вимагає лише трохи терпіння і уваги до деталей приготування. Варка кави починається з холодної води, бажано навіть крижаної, якою заливаються подрібнені зерна, після чого напій вариться на вогні та знімається до закипання. Це дуже важливо, оскільки кип'ятити каву категорично не можна - віна втрачає абсолютно всі свої характеристики, якими славиться.

Важливо:
Наливати готовий напій слід в чашки, попередньо сполоснувши їх окропом, так як холодний фарфор, кераміка або будь-який інший матеріал можуть звести всі зусилля по приготуванню на «нуль».

Попередньо, в залежності від бажання, можна процідити напій, щоб не було гущі, але це зовсім не обов'язково. Після подачі чашок потрібно чекати, доки осяде гуща, і ні в якому разі її помішувати.

Саме так потрібно робити за всіма правилами, але, звичайно ж, їх можна змінювати, підлаштовуючи під власний смак. Любителям солодкої, попередньо варто розжарити на дні турки цукор, а потім вже додати кави і залити його водою, або ж покласти цукор туди безпосередньо перед зняттям з вогню. Молоко потрібно доливати в кожну чашку індивідуально, а приправи попередньо змішувати з подрібненими зернами, і вже їх заливати водою.

Під час процесу ложечкою можна знімати піну і розкладати її по чашках, так вийде не тільки приємний на смак, але і красивий напій.

Можна ще і заварити каву в турці, якщо немає часу чекати, поки він звариться. Для цього слід залити мелені зерна водою, тільки-тільки закипілої, і дати кілька хвилин настоятися. Але робити такий небажано, оскільки якість напою, в порівнянні з класичним варіантом приготування, істотно знизиться.

Db можете придбати каву в зернах в нашому магазині: кава Браво Еспресо, кава Sombrero, кава Gastro Queen та інші сорти.

Приємного смаку!

Bertschi Cafe © 2019