Menu

На сайті часто запитують:

купить кофе сумы, купить кофе в зернах сумы, купить растворимый кофе сумы, купить кофе в Украине сумы, купить кофе оптом сумы, кофе купить интернет сумы, магазин кофе купить сумы, купить недорогой кофе сумы, купить кофе недорого сумы, кофе купить интернет магазин сумы, кофе молотый купить сумы, купить кофе дешево сумы, дешевое кофе купить сумы, купить кофе кг сумы, где купить кофе сумы, кофе в зернах сумы, кофе цена сумы, кофе оптом сумы, кофе в капсулах сумы, чай кофе сумы, заказать кофе сумы, магазин кофе сумы, молотый кофе сумы, купить кофе в зернах сумы, растворимый кофе сумы, продажа кофе сумы, кофе без кофеина сумы, кава суми, кава в зернах суми, кава фото суми, купимо каву суми, купити каву суми, какао сумы, чай сумы, купить чай сумы, био чай сумы, біо чай суми, арабіка суми, арабика сумы, біо кава сумы, био кофе сумы, кофе арабика сумы, берчи, берчи кофе, берчі кава, кава берчі, самый лучший кофе сумы, берчи кофе сумы, кофе bertschi сумы, берчі кава суми, кава bertschi суми, bertschi суми, bertschi

Як оцінювати смак кави?

Хороша кава повинна добре пахнути - це само собою зрозуміло, але наскільки виражений аромат? Як він поширюється, і які асоціації він викликає? На ці питання і належить відповісти вам в процесі каппінга. Деякі аромати для дегустаторів сприймаються зовсім вже незвично, наприклад «аромат високогір'я», або «ранок в савані», а чому б і ні?

  • Кислинка.

З цим, на перший погляд, простіше, слід лише оцінити вираженість характеристики. Але не варто обманювати себе, саме кавовій кислинці приділяють чи не найбільшу увагу, адже цей параметр, багато в чому визначальний для кожного конкретного сорту. Кислинка може бути яскравою або менш вираженою, може бути злегка терпкою, різкою, або витонченою, проявлятися відразу, або з часом.

  • Насиченість.

Для початківців дегустаторів ця характеристика найбільш складка. Дійсно, без певного досвіду досить важко визначити насичений цей напій, або легкий, сильний він або ж м'який. Але на це варто звертати увагу, формуючи в собі своєрідну шкалу для цієї характеристики.

  • Смак.

Яка на смак ваша кава? Це, знову-таки, швидше за все особисте сприйняття кожного. Комусь вона нагадає тропічні фрукти, комусь - посиденьки ввечері в селі у бабусі.

  • Післясмак.

Що залишає після себе ковток щойно випитої кави? Наскільки це відчуття виражено, і які асоціації викликає, як довго тримається післясмак, і як він розкривається - приблизний список того, на що слід звернути увагу.

Під час дегустації обговорювати особисті відчуття не прийнято, адже так можна якимось чином порушити хід чужих думок. Якщо ви скажете, що відчули легкий димний аромат, інші мимоволі будуть його шукати і теж відчують, чого могло і не статися. Після ж завершення всього процесу, саме час обговорити деталі, повірте, вам буде, про що поспілкуватися.

Пробувати каву професійно або насолождуватися нею - особистий вибір кожного, але все ж для довідки: досвідчені дегустатори практично безпомилково визначають сорт кави, країну, регіон і навіть плантацію, на якій він вирощений. Можливо, це підштовхне і вас до вдосконалення своїх дегустаційних навичок. Успіхів!

Пропонуємо Вам продегустувати нашу продукцію: Каву Marago, Каву Sombrero, Каву Браво та інші сорти в нашому магазині за адресою місто Суми, вул Харківська 4.

Bertschi Cafe © 2018