Menu

На сайті часто запитують:

купить кофе сумы, купить кофе в зернах сумы, купить растворимый кофе сумы, купить кофе в Украине сумы, купить кофе оптом сумы, кофе купить интернет сумы, магазин кофе купить сумы, купить недорогой кофе сумы, купить кофе недорого сумы, кофе купить интернет магазин сумы, кофе молотый купить сумы, купить кофе дешево сумы, дешевое кофе купить сумы, купить кофе кг сумы, где купить кофе сумы, кофе в зернах сумы, кофе цена сумы, кофе оптом сумы, кофе в капсулах сумы, чай кофе сумы, заказать кофе сумы, магазин кофе сумы, молотый кофе сумы, купить кофе в зернах сумы, растворимый кофе сумы, продажа кофе сумы, кофе без кофеина сумы, кава суми, кава в зернах суми, кава фото суми, купимо каву суми, купити каву суми, какао сумы, чай сумы, купить чай сумы, био чай сумы, біо чай суми, арабіка суми, арабика сумы, біо кава сумы, био кофе сумы, кофе арабика сумы, берчи, берчи кофе, берчі кава, кава берчі, самый лучший кофе сумы, берчи кофе сумы, кофе bertschi сумы, берчі кава суми, кава bertschi суми, bertschi суми, bertschi

Кращі сорта кави в зернах

Рідко кавові гурмани, насолоджуючись черговою порцією улюбленого напою, замислюються, з якої провінції або куточка земної кулі були доставлені зерна для кави. Тим часом, тільки ідеально підходящі для кавових дерев умови - родючі землі, сприятливий високогірний клімат, багато сонця - здатні забезпечити бездоганну якість кавових зерен.

Елітна кава завжди має географічну приналежність.

 • Бурбон завезли з однойменного острова поруч з Мадагаскаром.
 • Знаменитий Blue Mountain - з Ямайки.
 • Неоднозначний Лювак - з берегів Індонезії.

Коротка історія напою

Трохи цікавого про походження кави:

 • в 850 році ефіопський пастух зазначив те, що кози, яких він пас, поївши ягід з певних кущів, ставали дуже швидкими. Він спробував сам ці плоди і відчув великий приплив сил, з тих пір Ефіопія і вважається батьківщиною кави;
 • в 1100 році араби навчилися обсмажувати його зерна, і варить перші напої;
 • в 1600 році він потрапляє в Європу;
 • в 1938 році з'являється розчинна кава;
 • в 1995 році він визнаний найзатребуваним напоєм у всьому світі.

Класифікація кави по типу кавового дерева

Налічується понад п'ятдесят різновидів кавового дерева, але основними визнані тільки три з них, що помітно різняться за смаком. Тому за типом кавового дерева кава класифікується наступним чином:

 • Арабіка;
 • Робуста;
 • Ліберіка.

Арабіка

Цей сорт кавового дерева досить примхливий, не переносить заморозків. Його характеризує невеликий вміст кофеїну, гарна якість зерен, велика кількість ефірних масел, а відповідно і сильний аромат. Арабіку можна віднести до самого популярного кавового дерева. Місцем її зростання є Азія і Африка. Якщо не проводити регулярне обрізання цих дерев, вони можуть досягти шість метрів у висоту. Серед марок кави Берчі це такі сорти з арабіки, як Кава Luxus, Кава Браво, Кава Cappuccino та ін.

Робуста

Цей вид більш витривалий як щодо високих, так і низьких температур, в зв'язку з цим полегшується і процес його вирощування. У робусті міститься більша кількість кофеїну, до того ж цьму виду властивий дуже різкий і терпкий смак. Через це використовується тільки в сумішах з іншими сортами або в виробництві розчинних варіантів.

Ліберика

Ліберіка популярна через великі розміри як дерев, так і плодів, але також має специфічний смак і зустрічається в основному в змішаних напоях. До того ж, її зерна мають не найкращу якість.

Купити каву в Сумах ви можете на нашому сайті в режимі онлайн, а також в нашій кавовій крамниці за адресою вул. Харківська 4.

Bertschi Cafe © 2018