Menu

На сайті часто запитують:

купить кофе сумы, купить кофе в зернах сумы, купить растворимый кофе сумы, купить кофе в Украине сумы, купить кофе оптом сумы, кофе купить интернет сумы, магазин кофе купить сумы, купить недорогой кофе сумы, купить кофе недорого сумы, кофе купить интернет магазин сумы, кофе молотый купить сумы, купить кофе дешево сумы, дешевое кофе купить сумы, купить кофе кг сумы, где купить кофе сумы, кофе в зернах сумы, кофе цена сумы, кофе оптом сумы, кофе в капсулах сумы, чай кофе сумы, заказать кофе сумы, магазин кофе сумы, молотый кофе сумы, купить кофе в зернах сумы, растворимый кофе сумы, продажа кофе сумы, кофе без кофеина сумы, кава суми, кава в зернах суми, кава фото суми, купимо каву суми, купити каву суми, какао сумы, чай сумы, купить чай сумы, био чай сумы, біо чай суми, арабіка суми, арабика сумы, біо кава сумы, био кофе сумы, кофе арабика сумы, берчи, берчи кофе, берчі кава, кава берчі, самый лучший кофе сумы, берчи кофе сумы, кофе bertschi сумы, берчі кава суми, кава bertschi суми, bertschi суми, bertschi

Основні способи приготування кави

Як то кажуть, скільки країн, стільки способів приготування кави. Рецепти різняться в залежності від місцевих особливостей і технічних можливостей. На сьогоднішній день найпоширенішими є близько десятка способів приготування кавового напою.

Приготування напою в кавнику

Даний спосіб за технологією простий. Його основна цінність полягає в можливості отримання великого обсягу продукту. Отже:

  • Ставимо кавник з водою на вогонь.
  • Підігріваємо чашки.
  • Перед закипанням води знімаємо кавник і насипаємо в нього крупно або середньо змелену каву, перемішуємо.
  • Потрібно почекати кілька хвилин.
  • Розливають отриманий напій, використовуючи часте ситечко.

Не можна використовувати кавник для інших напоїв. І підтримувати його в належній чистоті теж не буде зайвим.

Френч-прес - зручно та красиво

Один з нескладних, але дуже естетичних способів варіння - у френч-пресі. Цей спосіб підходить ресторанам і кав'ярнях, які мають кавові карти і подають моносорти (це така кава, зерна якого зібрані виключно з однієї території і за один період).

Потрібно розуміти, що кава, приготована за допомогою френч-преса, це не еспресо. Це абсолютно особливий, інший напій. І до цього потрібно звикнути.

Кавоварка - приготування кави для ледарів

Цей процес не складний. Зерна перемелюють, і порошок поміщується в фільтр, виготовлений з паперу. Через цей фільтр кілька хвилин протікає вода. Готовий напій накопичується в ємності, яка буває одночасно і термосом. Чим більше порошку в фільтрі, тим міцніше напій, проте, витрата порошку на чашку при цьому способі значно більше. Але це залежить від моделі вашої кавоварки. Головна перевага такого методу - його автоматизація. Процес відбувається без вашого постійного контролю, а напою виходить багато, і він зберігається якийсь час в термосі, причому, без осаду.

Купити каву у Сумах


 

Капучино - спадок від монахів

Капуцини - монахи одного італійського монастиря - якось помітили, що, додаючи в каву молоко, утворюється щільна смачна пінка. А якийсь самоучка Джузеппе, що проживав поруч з монастирем, спорудив машину для приготування капучино. Його винаходом, вдосконаленим і автоматизованим, ми користуємося і тепер.

По суті, основа цього процесу - отримання молочної пінки за допомогою пари. А все інше вже не становить особливих труднощів. Приготовану пінку поміщаємо в чашку, куди вже доданий еспресо, і отримуємо білий капучино. А якщо каву наливати в чашку, куди попередньо покладена пінка, то капучино вийде чорний.

Якщо дуже хочеться спробувати чарівний напій, а чудо-машини під рукою немає, не варто впадати у відчай. Варимо в турці каву до підняття піни, і, не допустивши закипання, турку піднімаємо і ставимо назад. Цю процедуру проробляємо 7 - 8 разів.

Тепер потрібно приготувати пінку. Наливаємо в кухоль з металу молоко або вершки (на одну чашку) і ставимо на плиту. Через 10 секунд включаємо міксер і збиваємо молоко. Коли пропадуть великі бульбашки, прибираємо кухоль з вогню. Ніжно перекладаємо пінку на кавову поверхню. Можна смакувати!

Якість капучино перевірити просто. Ложечка цукру висипається на пінку, і цукор повинен залишитися на поверхні. Одним із секретів смачного капучино є вихідний еспресо. Він повинен бути дуже добре приготований з зерен високої якості.

Bertschi Cafe © 2018