Menu

На сайті часто запитують:

купить кофе сумы, купить кофе в зернах сумы, купить растворимый кофе сумы, купить кофе в Украине сумы, купить кофе оптом сумы, кофе купить интернет сумы, магазин кофе купить сумы, купить недорогой кофе сумы, купить кофе недорого сумы, кофе купить интернет магазин сумы, кофе молотый купить сумы, купить кофе дешево сумы, дешевое кофе купить сумы, купить кофе кг сумы, где купить кофе сумы, кофе в зернах сумы, кофе цена сумы, кофе оптом сумы, кофе в капсулах сумы, чай кофе сумы, заказать кофе сумы, магазин кофе сумы, молотый кофе сумы, купить кофе в зернах сумы, растворимый кофе сумы, продажа кофе сумы, кофе без кофеина сумы, кава суми, кава в зернах суми, кава фото суми, купимо каву суми, купити каву суми, какао сумы, чай сумы, купить чай сумы, био чай сумы, біо чай суми, арабіка суми, арабика сумы, біо кава сумы, био кофе сумы, кофе арабика сумы, берчи, берчи кофе, берчі кава, кава берчі, самый лучший кофе сумы, берчи кофе сумы, кофе bertschi сумы, берчі кава суми, кава bertschi суми, bertschi суми, bertschi

Як правильно зберігати каву

Зберігаємо каву в зернах

Головний ворог кави - повітря. Обсмажені кавові боби - делікатний продукт. Прийнято цінувати ступінь обсмаження, яка безпосередньо впливає на прояв тих чи інших смакових і ароматичних якостей. Якщо зберігати каву в зернах на відкритому повітрі, то ії властивості втрачаються.

Приготований з таких зерен напій дуже далекий від досконалості. Його можна буде назвати кавою, але - на жаль, якість він безповоротно втратить і задоволення не принесе.

Вакуумна упаковка або варіант в фользі перешкоджають попаданню повітря, вологи, сонячного світла. Зберігаються всі якісні параметри кави в зернах майже рік. Розкрита пачка зберігається не більше 3 тижнів в сухому і темному місці, при прохолодній температурі.

Відмінно підійдуть для зберігання обсмажених бобів скляні банки з кришками щільною присадки. Вони бережуть пористу структуру зерен від сторонніх ароматів. Не зберігайте упаковки з зернами кави поруч з іншими ароматичними продуктами: спеціями, оцтом, приправою.

Зберігаємо мелену каву

Тільки свіжозмелена кава здатна передати всю повноту аромату і смаку. Цілісні зерна зберігаються краще, тому краще користуватися кавомолкою кожен раз, коли вам захотілося насолодитися чашечкою напою. Однак і мелену каву можна зберегти, потрібно тільки знати, як це зробити.

Використовуйте вакуумну упаковку, або багатошаровий пакет з клапаном, або банку з щільно прилягаючою кришкою. Якщо змелюєте боби самостійно, не використовуйте їх довше 5 днів - такі правила.

Якщо для зберігання меленого продукту обраний фольгований пакет, згорніть його якомога щільніше, позбавте від повітря. Чим менше контакту з повітрям, тим довше зберігається якість продукту.

При покупці меленої кави у вакуумній упаковці, звертайте увагу на пакет. Він повинен бути щільним, твердим, спресованим на дотик. Це означає дотримання правил фасування та етапів виробництва.

Правила зберігання розчинної кави

Розчинна кава - найбільш ненадійний, в плані зберігання, продукт. Натуральних ароматичних речовин там і так, практично, не залишилося. А якщо залишити розкриту банку без кришки на годину, розчинна кава стане напоєм без запаху.

Однак кава, вироблена за сучасними технологіями, цілком конкурентоспроможна, якщо вранці не вдається викроїти 15 хвилин для заварювання напою з свіжозмелений зерен. Постарайтеся дотримати правила зберігання, щоб до останньої ложечки отримувати задоволення від напою.

Велика банка з невеликою кількістю продукту - мінус якості. Краще мати невелику за обсягом тару і пересипати залишки розчинної кави в неї.

Так само чиніть і з кавою, купленою в пакетах. Навіть наявність пластикової застібки не забезпечує достатньої ізоляції. Пам'ятайте, чим менше продукт контактує з повітрям, тим довше зберігаються властивості.

Якщо кава все ж залишається в пакеті, завертайте вільний край щільно, використовуйте канцелярський зажим, щоб видалити зайве повітря з пакету.

Bertschi Cafe © 2018